Centrum evropského projektování – akreditované kurzy

Zapište se do našich manažerských kurzů

Potřebujete vzdělání v oblasti příprav a řízení dotací či projektů? Nabízíme certifikované akreditované kurzy a školení v oblasti projektového řízení a administrace veřejných zakázek. Poskytujeme firemní a manažerské kurzy. Naučíme Vás, jak na dotace. Vyberte si kurz na míru s důrazem na praxi.

  • Švendova 1282
  • Hradec Králové
  • 500 03
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Akreditované kurzy pro řízení projektů

Naše společnost už od roku 2008 poskytuje konzultační, poradenské a vzdělávací služby v projektovém řízení a administraci veřejných zakázek. Certifikované dotační poradenství cílí na města, obce, firmy i neziskové organizace. Lektorská činnost zahrnuje firemní školení a kurzy a vzdělávání úředníků i v oblasti dotačního managementu. Rádi byste absolvovali akreditované kurzy se státní zkouškou a stali se projektovými odborníky? Využijte naší nabídku administrátorských a manažerských kurzů.

Nevíte si rady s náročností dotačních projektů? Převezmeme od Vás nebo v kurzech a školeních na míru naučíme řízení projektu od záměru přes zpracování žádosti až po realizaci a závěrečné vyúčtování.

V roce 2010 jsme u nás zavedli management řízení projektů dle normy ČSN ISO 10006: 2003, mezinárodní normy pro řízení jakosti projektů. Propojení dotačního poradenství a profesionálního projektového řízení je naší silnou stránkou. Klientům jsme dosud v dotacích přinesli 9 miliard Kč. Věnujeme se i problematice regionálního rozvoje, strategického plánování a programu Místní agenda 21.

Veřejné zakázky a jejich administrace

Jste zadavateli veřejných zakázek a nevíte, jak je správně řídit? Nevíte si rady, jak na dotace?Naše mnohaleté zkušenosti v oblasti zadávání a řízení zakázek vám přinesou spolehlivé služby a ušetří peníze. Zajistíme komplexní realizaci veřejné zakázky dle zákona č.134/2006 Sb., o zadávání veřejných zakázek, a dle pravidel jednotlivých dotačních či operačních programů. Nachystáme Vám profil zadavatele a pohlídáme celý průběh zakázky až po podpis smlouvy s vítězným uchazečem.

Manažerské kurzy a lektorská činnost

Specializujeme se na lektorskou činnost v oblasti dotačního a projektového managementu včetně veřejných zakázek. Naše akreditované kurzy a školení Vás naučí připravit žádost o dotaci nebo finančně správně řídit projekt. Objednejte si oblíbené manažerské kurzy, které Vám jinde nenabídnou. Nebo se s námi připravte na mezinárodní (IPMA) i národní zkoušky Administrátor projektů a Manažer projektů.

Potřebujete zajistit firemní školení? Obraťte se na nás a my vyhovíme Vašim požadavkům. Organizujeme semináře, školení a kurzy pro malé i početné skupiny účastníků, a to včetně ubytování či cateringu. Samozřejmostí je zapůjčení konferenční techniky. Připravujeme i e-learningovou formu vzdělávání.

Newsletter

Pokud chcete dostávat novinky e-mailem