Centrum evropského projektování - Dotační poradenství Praha

Centrum evropského projektování / CEP

Potřebujete služby v oblasti příprav a řízení dotací či projektů? Nabízíme certifikované dotační poradenství, postaráme se o vaše veřejné zakázky včetně kontroly zadávacích řízení. Poskytujeme lektorskou činnost, organizujeme firemní kurzy a školení. Jsme partnerem na cestě k vašim úspěchům.

  • Vítězné náměstí 577/2
  • Hlavní město Praha - Dejvice
  • 160 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dotační poradenství od A do Z

Naše společnost už od roku 2008 poskytuje konzultační, poradenské a vzdělávací služby v dotačním a projektovém managementu a v oblasti veřejných zakázek. Certifikované dotační poradenství cílí na města, obce, firmy i neziskové organizace. Nevíte si rady s administrativní náročností dotačních projektů? Převezmeme od vás řízení projektu od záměru přes zpracování žádosti až po realizaci a závěrečné vyúčtování.

V roce 2010 jsme u nás zavedli management řízení projektů dle normy ČSN ISO 10006: 2003, mezinárodní normy pro řízení jakosti projektů. Propojení dotačního poradenství a profesionálního projektového řízení je naší silnou stránkou. Klientům jsme dosud v dotacích přinesli 9 miliard Kč.

Veřejné zakázky a jejich management

Jste zadavateli veřejných zakázek a nevíte, jak je správně řídit? Naše mnohaleté zkušenosti v oblasti zadávání a řízení zakázek vám přinesou spolehlivé služby a ušetří vaše peníze. Zajistíme komplexní realizaci veřejné zakázky dle zákona č.134/2006 Sb., o zadávání veřejných zakázek, a dle pravidel jednotlivých dotačních či operačních programů. Připravíme vám profil zadavatele a pohlídáme celý průběh zakázky až po podpis smlouvy s vítězným uchazečem.

Vzdělávání a organizace firemních akcí

Specializujeme se na lektorskou činnost v oblasti dotačního a projektového managementu včetně veřejných zakázek. Naše kurzy a školení vás například naučí připravit žádost o dotaci nebo správně řídit projekt. Jsou akreditované Ministerstvem vnitra ČR a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Připravíme vás na mezinárodní (IPMA) i národní zkoušky Administrátor projektů, Manažer projektů a Manažer programů a komplexních projektů.

Potřebujete zajistit firemní akci? Obraťte se na nás a my vyhovíme vašim požadavkům. Organizujeme semináře, školení a kurzy pro malé i početné skupiny účastníků, a to včetně ubytování či cateringu. Samozřejmostí je zapůjčení konferenční techniky. Připravujeme i e-learningovou formu vzdělávání.